Товар, який ви придбали на сайті TWICE.COM.UA ви завжди можете обміняти або повернути, при умові що товар не був у вжитку, а його оригінальна упаковка, товарний вигляд та споживчі властивості (етикетки, ярлики, що містять характеристики товару) збережені. У вас є 14 днів від дати відправлення, щоб повернути чи обміняти товар, придбаний на сайті TWICE.COM.UA ПОВЕРНЕННЯ

Щоб здійснити повернення вам потрібно виконати наступні дії.

1. ЗАПОВНИТИ БЛАНК ПОВЕРНЕННЯ. Бланк повернення ви отримуєте разом з вашим замовленням. Повністю заповніть всю інформацію, що зазначена в бланку повернення та підпишіть його.

 2. ЗАПАКУВАТИ ТОВАР. Акуратно запакуйте товар в оригінальну упаковку в повній комплектації. Товари, що поставляються в комплекті, необхідно повертати теж.

3. НАДІСЛАТИ ТОВАР. Зверніться до найближчого відділення Нової Пошти та відправте товар разом із бланком повернення та розрахунковим чеком.

ОБМІН

Щоб здійснити обмін вам потрібно виконати наступні дії.

1. ЗАПОВНИТИ БЛАНК ОБМІНУ. Бланк обміну ви отримуєте разом з вашим замовленням. Повністю заповніть всю інформацію, що зазначена в бланку повернення та підпишіть його.

2. ЗАПАКУВАТИ ТОВАР. Акуратно запакуйте товар в оригінальну упаковку в повній комплектації. Товари, що поставляються в комплекті, необхідно повертати теж.

3. НАДІСЛАТИ ТОВАР. Зверніться до найближчого відділення Нової Пошти та відправте товар разом із бланком обміну та розрахунковим чеком.